Сайченко Яна Василівна

Посада: помічник адвоката

Освіта: Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого

Практикуючий медіатор. Очолює діяльність компанії в частині альтернативного, судового та досудового врегулювання всіх категорій спорів між фізичними і юридичними особами, в тому числі з органами державної влади.

Спеціалізація:

- договірні відносини в господарській, цивільній сфері: складання договорів будь-якої складності; аналіз ризиків, що випливають з договору; узгодження спірних питань; оспорювання договорів; визнання договору недійсним, неукладеним, уявним; стягнення шкоди, упущеної вигоди, штрафів, пені за договором і тд.

- виконання судових рішень: стягнення проблемної заборгованості, починаючи з моменту виникнення спору і до моменту фактичного виконання рішення, закінчення процедури банкрутства, санації

- спадкові спори, відновлення строків прийняття спадщини, визнання спадщини прийнятою

- розшукова, детективна діяльність: розшук майна, фізичних осіб; виявлення недобросовісних контрагентів; перевірка репутації; виявлення у юридичних осіб ознак аффілірованності, фіктивного підприємництва, відмивання доходів, ухилення від сплати податків; встановлення факту шахрайських дій, прихованих, завуальованих намірів у контрагентів.

 

Сервис звонка с сайта RedConnect