Юрист з податкових спорів в Харкові

Юрист з податкових спорів

Між представниками бізнес-кіл та податкових органів часто відбуваються суперечки. Їх породжують часті зміни в законодавстві. Штатні юристи займаються поточними питаннями. Навіть фахівці великих компаній не завжди можуть розібратися з купою претензій, які виставляються податківцями. Власникам бізнесу незрозуміло, чи правомочні ці вимоги або вони є спробою «наїзду». Відстояти ваші права в таких суперечках можуть податкові адвокати компанії «International Legal Protection».

Функція адвокатів в податкових справах

Наші фахівці точно знають, які права мають платники податків і що входить в обов'язки відповідних органів. Ми стоїмо на сторожі ваших інтересів і законними способами запобігаємо будь-яку можливість тиску на бізнес. Коли суперечка виникла, допомога податкового адвоката полягає в тому, щоб врегулювати його.

Звертатися до послуг компанії потрібно у випадках, якщо ви вважаєте, що представники державних органів перевищили свої повноваження і зловживають своїми правами. Телефонуйте нам, якщо ви отримали:

 • запити на подачу інформації без належного обґрунтування;
 • «Запрошення» по телефону з'явитися для бесіди в кабінет чиновника;
 • незаконні накази про проведення позапланових перевірок інспекції;
 • акти перевірок, з якими ви не згодні;
 • відмови в реєстрації податкових накладних;
 • рішення про донарахування;
 • повідомлення про прийняття незаконних рішень, які обмежують ваші права.

Ми мінімізуємо ризики щодо прийняття неправомірних рішень. Адвокат по податках візьме на себе обов'язки з досудового врегулювання спору. Якщо до цього дійде, то фахівець «International Legal Protection» буде відстоювати ваші інтереси в судовому порядку.

Послуги по податках від компанії «International Legal Protection»

Адвокати компанії надають комплексну правову підтримку. Податкові юристи надають велику кількість послуг. Серед них найпопулярнішими є:

 1. надання консультацій по податковому кодексу;
 2. підготовка відповідей на письмові запити щодо надання будь-якої інформації;
 3. присутність адвоката і правова допомога при проведенні перевірок;
 4. усунення розбіжностей у даних фактичних документів і інформаційними базами відповідної інстанції;
 5. складання листів, скарг та звернень, клопотань і позовних запитів для вирішення податкового спору;
 6. представлення ваших інтересів в правоохоронних і контролюючих організаціях;
 7. доказ реальності всієї господарської діяльності і окремих операцій (при необхідності складається ланцюг контрагентів і постачальників);
 8. інші дії, спрямовані на вирішення спірних ситуацій з податків.

Юрист з податкових спорів буде відстоювати ваші інтереси в будь-якому випадку. Відповідальність і компетентність. Ось головні характеристики фахівців «International Legal Protection». Маючи величезний досвід у вирішенні правових завдань, ми розуміємо, як потрібно використовувати отриману від вас інформацію. Можете не сумніватися, в тому, що її конфіденційність буде дотримана.

Оскарження податкових рішень в Україні

На особливу увагу адвокатів з податкових питань вимагають оскарження вже винесених рішень. На цьому спеціалізується група експертів, які вирішують питання щодо оскарження:

 • рішень з приводу проведення позапланових перевірок;
 • рішень про анулювання реєстрації платника ПДВ або єдиного податку;
 • відмови в реєстрації накладної або в прийнятті звітності (податкової декларації);
 • записи про те, що платник відсутній за місцем реєстрації;
 • одностороннього розірвання угоди про прийняття даних, переданих в електронному вигляді;
 • рішень про арешт майна або грошових коштів на рахунках.

Ваш податковий юрист врегулює питання і оскаржить неправомірні рішення щодо нарахування загальнодержавних податків і зборів:

 • на прибуток підприємства;
 • на доходи фізичних осіб;
 • на додану вартість;
 • акцизи;
 • екологічний податок;
 • мита;
 • рентні платежі (за видобуток нафти і газу; за користування надрами; за транспортування нафти і аміаку; за користування радіочастотами; за використання води і лісових ресурсів).

Якщо у вас виникли суперечки з органами по податках на рівні місцевої влади, оскарженням і врегулюванням їх дій також займеться досвідчений юрист по податках. Його спеціалізацією є повернення неправомірно нарахованих зборів до місцевого бюджету:

 1. податків на майно (на нерухомість, на землю, на автотранспорт);
 2. єдиного податку для платників I-IV групи.

Вузька спрямованість фахівців гарантує максимальну ефективність. Ми не плануємо витрачати ваш час. Якщо, розібравшись з паперами, адвокат зрозуміє, що справа неможливо виграти і мають місце правомочні вимоги податківців, він прямо відповість на всі питання і вкаже на допущені помилки. Ви отримаєте рекомендації, як можна мінімізувати виплати, якщо це можливо в рамках чинного законодавства.

Вартість послуг адвоката по податках

Ціна консультацій і послуг залежить від того, який обсяг робіт вам буде потрібно (консультація юриста по податках, допомога у вирішенні податкового спору або повний супровід в суді). Компанія практикує індивідуальний підхід до вирішення кожного питання і визначення вартості послуг для кожного клієнта.

Щоб уточнити всі питання, що цікавлять, телефонуйте вже зараз. Відповідальний менеджер запропонує зручний час для відвідування нашого офісу. При необхідності можливий виїзд фахівця за адресою вашої компанії. Щоб ми могли допомогти вам, не затягуйте з зверненням. Чим раніше юрист по податках почне працювати над вашою справою, тим більше гарантій його успішного вирішення.

Не знаєте до кого звернутися за допомогою? Телефонуйте:
+38 (057) 765-88-88 , +38 (073) 064-06-07

(в екстрених випадках телефонуйте цілодобово)

Callback button image
Сервис звонка с сайта RedConnect