Адвокат із спадкових справ та спорів у Харкові

Питання «як оформити спадщину», вочевидь, вийшов би в рейтинг часто поставлених питань клієнтами юридичних компаній. Часто процедура вступу в спадщину завдає чимало клопотів. Особливо, якщо хтось намагається оспорити Ваше право на майно померлого члена сім’ї чи які небудь інші перепитії.

Юрист із спадкових спорів здатний передбачити всі можливі ризики, пов’язані зі спадкуванням майна. На основі цього, найкращий спосіб оформити спадщину, прикладаючи мінімум зусиль – це звернутися до спеціаліста по спадковому праву, який надасть усні або письмові консультації, як найбільш безболісно вирішити виниклий спір.

Адвокати компанії ILP мають значний досвід у такій затребуваній юридичній практиці як «адвокат зі спадкового права». Спір між родичами в процесі спадкування квартири, машини чи будь якого рухомого майна – це звичайна справа. Однак кожна справа може мати деякі нюанси, від котрих буде залежати ціна наданих послуг, проте завдяки багаторічному досвіду, ми компетентні надавати Вам юридичну допомогу в оформленні спадщини навіть тоді, коли більш дорогий адвокат по спадкуванню з відомим ім’ям та репутацією не зміг запропонувати Вам жодного реального варіанту вирішення спору чи бюрократичної волокіти.

Наш адвокат по спадкуванню знає, що не існує жодних нерозв’язних проблем у сфері спадкування. Процедура вступу в спадщину, а потім оформлення права власності на майно, як і будь яка інша адміністративна процедура, обтяжена формальностями. Але, на щастя, адвокати по справах зі спадкування, практикуючі в компанії ILP, знають, як найбільш ефективно долати труднощі, що виникають в процесі вступу в спадщину. Їх робота полягає в представництві Ваших інтересів у відносинах із нотаріусом, посадовими особами державних органів, в суді.

Також наші адвокати: 

  • проведуть як заплановані, так і термінові консультації з клієнтами;
  • визначать алгоритм вирішення виниклих проблем;
  • сформують перелік необхідних для оформлення спадщини документів;
  • проаналізують надані документи на відповідність всім формальним вимогам;
  • складуть необхідні процесуальні документи (заява про прийняття спадщини по закону, заява про відмову від прийняття спадщини і т.д.);
  • забезпечать подачу документів у встановлені законом строки.

Адвокат по спадкових справах – це, насправді, самий недорогий спосіб врегулювання виниклого під час вступу в спадщину й розподілу майна сімейного спору. Подібні ситуації рідко гарно закінчуються. Частіше сторонам конфлікту не вдається досягти компромісу, й вони на довгі роки переривають взаємостосунки між собою. А тому звертайтесь за юридичною підтримкою до адвокатів зі спадкових справ компанії ILP. Ми зробимо все, щоб узаконити Ваші права на спадщину. Оскільки, як ми говорили, досвід – це наш найкращий соратник у боротьбі за права та інтереси наших клієнтів. 

Не знаєте до кого звернутися за допомогою? Телефонуйте:
+38 (057) 765-88-88 , +38 (067) 383-88-89

(в екстрених випадках телефонуйте цілодобово)

Сервис звонка с сайта RedConnect