АвтоАдвокат у Харкові

На дорогах часто виникають ситуації, коли допомога професійного автоадвоката в Харкові особливо необхідна, щоб правильно та швидко вийти з неприємної ситуації та, надалі, забезпечити клієнту максимальну безпеку від негативних наслідків у вигляді штрафів, позбавлення водійських прав і таке інше. Також, часто потрібен юрист по ДТП або правовий супровід в отриманні страхових виплат, проведенні різноманітних операцій з автівкою та іншого.

Практика АвтоАдвокат у компанії ILP - це один з найбільш затребуваних напрямків нашої діяльності. У нас працює один із кращих автоюристів міста Харкова - Іван Рудик, котрий більше ніж у 90% справ досяг позитивних результатів для своїх клієнтів.

АвтоАдвокат (Харків) допоможе в таких випадках:

  • якщо необхідний оперативний виїзд юриста на місце ДТП та юридична допомога під час оформлення документів (день-ніч);
  • щодо Вас був складений протокол про адміністративне правопорушення за ст.124 КУпАП (ДТП без потерпілих або з легкими тілесними ушкодженнями);
  • зупинка “за п’янку” (складання адмін. протоколу за ст. 130 КУпАП);
  • необхідність отримання страхових компенсацій (страхова компанія/МТСБУ);
  • загроза позбавлення водійських прав;
  • необхідність захисту обвинуваченого в кримінальному провадженні за ст. 286 КК України;
  • представництво інтересів потерпілого в кримінальному провадженні, відшкодування завданої шкоди;
  • виникнення інших питань та ситуацій, коли потребується кваліфікований автоюрист для захисту Ваших інтересів.

Представництво в суді: ефективна допомога АвтоАдвоката

У більшості випадків захист інтересів клієнта вимагає від автоадвоката участі в судових засіданнях, адже таким чином можливо ефективно відстояти порушені поліцією чи іншими учасниками дорожнього руху права водіїв.

Ми надаємо якісну правову допомогу:

  • на стадії підготовки до судового процесу (вивчення матеріалів, оцінка завданої шкоди, пошук свідків, підготовка позову, клопотань та багато іншого);
  • безпосередньо під час судового розгляду, здійснюючи представництво інтересів клієнта, (оскарження наявності вини клієнта в ДТП, представництво потерпілого, оскарження дій, постанов працівників поліції та інше).

Професійна  перша допомога важлива не лише, коли справа стосується життя чи здоров'я людини. Залучення до справи автоюриста, який має якісну теоретичну підготовку та практичні навички, допоможе повернути права, зберегти гроші та час.

Не знаєте до кого звернутися за допомогою? Телефонуйте:
+38 (057) 765-88-88 , +38 (073) 064-06-07

(в екстрених випадках телефонуйте цілодобово)

Callback button image
Сервис звонка с сайта RedConnect