Зміни в податковому праві у 2019 році

Податкові зміни в 2019 році Україна внесла щодо пересічних громадян і суб'єктів підприємництва. Більше заплатять СПД, які займаються підакцизними товарами. Зміни стосуються діяльності, що зачіпає екологічну обстановку і використання природних багатств країни: лісів, нафти, землі.

 Законодавець вніс правки в норматив, який регулює відправку та отримання міжнародних посилок. Працівники поштових служб видають громадянам бандеролі, вартість яких не перевищує 100 євро. Щоб отримати більш цінний вантаж, адресат зобов'язаний заплатити додаткову суму.

Представники владних структур відкорегували мита для підприємців другої групи. Перегляд пов'язаний зі збільшенням зарплат і базових показників. Розглянемо докладніше найбільш важливі моменти.

Які зміни в податковий кодекс 2019 вніс законодавець?

В цьому році доведеться більше заплатити виробництвам, які викидають в атмосферу вуглекислий газ. Підприємства, що забруднюють повітряне середовище, перерахують в казну 10 грн. за кожну тонну шкідливих речовин. Мета ініціативи - змусити власників переглянути технологічний процес, закупити безпечні матеріали і обладнання.

Податки 2019 Україна збільшилися для організацій, зайнятих видобутком і переробкою:

 • залізної руди (на 0,8%);
 • нафти і конденсату (на 2%).

Більше платитимуть заготівельники деревини. Рентна плата за розробку лісових угідь збільшилася на 50%. Законодавець надав місцевим радам право встановлювати свої податки на землю, відведену під зелені насадження.

Зміни в податках 2019 для підакцизних товарів

Країни ЄС вимагають від України збільшити ставки на тютюнові вироби. Законодавець встановив акциз з коефіцієнтом 20%.

У 2019 збільшується спиртовий та паливний податок. Звільняються від перерахування грошей компанії, зайняті виробництвом оцту, духів і товарів технічного призначення. Для зазначених категорій ставка акцизу встановлена ​​0%.

Законодавець посилив контроль і ввів санкції за нецільове використання авіапалива (новий коефіцієнт дорівнює 10).

Зміни в податках з 2019 року торкнуться компаній, у яких податок на спирт дорівнює 0%. Ці організації повинні оснастити виробництва пристроями, контролюючими втрати етанолу. Фірми зобов'язані показувати співробітникам податкової інспекції документи, що підтверджують витрати спирту.

Нові податкові закони 2019 для «спрощенців»

У організацій, які обрали загальну систему, норма відрахувань на прибуток не змінилася.

Ставка суб'єктів підприємницької діяльності - «спрощенців» залежить від офіційно затверджених базових критеріїв, які щорічно переглядаються і враховуються в держбюджеті. У 2019 відкориговані норми: мінімальної зарплати і прожиткового мінімуму. Менша сума, на яку має право розраховувати некваліфікований робітник, дорівнює 4173 грн. Мінімум для проживання категорії «працездатні особи» встановлено на рівні 2007 грн. Час дії - з 01.07.2019 р. До показника «прив'язані» соціальні виплати.

Збільшилася сума, яку платять «спрощенці». Сума залежить від категорії єдиноподатника.

Новий закон податкової торкнувся СПД, які набирають персонал. ЄСВ за найманих працівників становить 918,06 грн. Максимальний страховий внесок встановлений на рівні 62595 грн.

Депутати не забули переглянути норми, які визначають покарання за порушення Трудового кодексу. У нормативі є таблиця, де перераховані обставини і суми.

nalogovoe pravo

Держава регулює податки, щоб наповнювати бюджет. Обов'язок громадян - дотримуватися вимог закону.

Рішення і оскарження питань з податковою

Якщо вам або вашим знайомим, близьким, родичам, все ж довелося зіткнутися з податковою інспекцією або з будь-якими штрафами, ви можете попрямувати за юридичною консультацією в нашу компанію. Наші фахівці пропонують допомогу в оскарженні таких рішень податкової:

 1. Позапланові перевірки на підприємстві;
 2. Відмова в реєстрації податкової накладної або в прийнятті накладної декларації;
 3. Арешту на майно або на грошові кошти;
 4. Розірвання угоди про прийняття даний в односторонньому порядку;
 5. Ануляції реєстрації платника ПДВ або єдиного податку.

Так само наші фахівці можуть запропонувати комплексні консультації та підтримку щодо врегулювання питань з податковою щодо:

 • Земельного податку;
 • Податку на нерухомість;
 • Транспортного податку;
 • ЄСВ;
 • Акцизного;
 • Податку на майно і т.д.

За кваліфікованою консультацією і супроводом юриста або ж адвоката звертайтеся за телефонами, вказаними на сайті.

Не знаєте до кого звернутися за допомогою? Телефонуйте:
+38 (057) 765-88-88 , +38 (073) 064-06-07

(в екстрених випадках телефонуйте цілодобово)

Callback button image
Сервис звонка с сайта RedConnect