Перевод здания из жилого в нежилое

Перевод жилого помещения в нежилое требует не только согласия жильцов, но и целого пакета документов, соблюдения ряда конкретных условий. Если хотя бы одно из них не выполнено, собственник недвижимости рискует не получить разрешения на изменения фонда, то есть процедура будет невозможной. Сделать всё верно, собрав документацию и выполнив все условия, достаточно сложно. Поэтому собственникам рекомендуется обращаться к квалифицированным специалистам.

Подробнее...

Процесс узаконивания самостроя крайне сложен, поскольку требует от собственника получения большого количества документов и прохождения специальных проверок. Самостоятельное оформление разрешительной документации может занять очень много времени. Собственникам рекомендуется обращаться к специалистам.

Подробнее...

Раздел имущества

Согласно статье 74 Украинского Семейного кодекса имущественные отношения гражданских мужа и жены приравнены к правам и обязанностям пар, живущих в официальном супружестве. Процедура раздела совместно нажитых квартир, автотранспорта, банковских счетов различается для лиц, чей брак оформлен или не оформлен официально. Чтобы разорвать гражданские отношения и не остаться ни с чем, нужно знать, как происходит раздел имущества в гражданском браке и приготовиться защищать свои интересы. Самое основное — доказать факт совместного проживания.

Подробнее...

Вступ у спадщину - процес, супроводжений психо-емоційним напруженням, що часто нелегко дається членам родини померлого.  Процедура спадкування обтяжена бюрократичними приписами: різними строками, умовами та застереженнями. Нерідко через переживання по втраті близької людини спадкоємці нехтують вимогами закону та вчасно не вирішують юридичні питання, що потім породжує низку неприємних складностей.

Подробнее...

На превеликий жаль, на сьогодні, все більшого розмаху набуває рейдерський рух спрямований на захват земель та врожаю простих селян.І не важливо чи ти ведеш невеличке одноосібне господарство, чи ти голова середньостатистичного сільського фермерського господарства - всі в зоні ризику.Абсурдною є ситуація, коли законному землевласнику (землекористувачу) в судовому процесі доводиться захищати своє законне право на вирощений урожай, проте такі прецеденти вже існують.

Подробнее...

Податкова знижка на переобладнання транспортного засобу з використанням біопалива – це можливість зменшити базу оподатковуваного доходу, отриманого як заробітна плата, на суму коштів, витрачених на переобладнання транспортного засобу з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива та повернути суму зайво сплаченого податку (див. ст. 166.2.1, 166.3.7 Податкового кодексу України).

Подробнее...

2017 год начался для малого и среднего бизнеса с неутешительных новостей – государство задекларировало курс на борьбу с неоформленными сотрудниками, установив штрафы в 96 000 грн. за одного неоформленного работника и 320 000 грн. за не допуск инспектора по труду к проверке по вопросам оформления наемных работников. Такие суммы штрафа, без сомнения, являются критическими не только для частных предпринимателей – парикмахерских, салонов красоты, закусочных, но и для более крупных бизнесов.

Подробнее...

Досить часто до нас звертаються водії, відносно яких інспектором поліції було винесено постанову про адміністративне правопорушення за порушення Правил дорожнього руху з питаннями про те, як, де та в який строк необхідно оплатити штраф, що буде, якщо його не сплатити, чи потрібно квитанцію про сплату відвозити в поліцію, як оплатити штраф, якщо порушення вчинене в одній області, а правопорушник проживає в іншій.

Подробнее...

Податок на нерухомість в Україні застосовується з 2013 року як до фізичних, так і юридичних осіб. З метою оптимізації процесу оподаткування та забезпечення збалансованості бюджетних надходжень щорічно до Податкового кодексу України (ПКУ) вносилися певні корективи, що стосуються даної категорії податку. 2016 рік не став винятком, принісши українцям нові податкові правила (Закон України № 909-VIII).

Подробнее...

Не зважаючи на достатню кількість прийнятих за останній час нормативно-правових актів, які створили умови для поліпшення бізнесу в різних сферах господарської діяльності, контролюючі органи, враховуючи відсутність єдиного підходу до визначення підстав проведення перевірки в умовах дерегуляції, користуються зазначеними прогалинами, що, у свою чергу, відображається на діяльності суб’єктів господарювання.

Подробнее...

Віднедавна курити в Україні стало не лише шкідливо і дорого, а й відверто незручно.

Подробнее...

Сервис звонка с сайта RedConnect