Компенсація за установку ГБО всього за 60 днів

Податкова знижка на переобладнання транспортного засобу з використанням біопалива – це можливість зменшити базу оподатковуваного доходу, отриманого як заробітна плата, на суму коштів, витрачених на переобладнання транспортного засобу з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива та повернути суму зайво сплаченого податку (див. ст. 166.2.1, 166.3.7 Податкового кодексу України).

Це реальна, передбачена Податковим кодексом України, процедура повернення особі частини вартості коштів витрачених на установку ГБО на авто шляхом звернення з відповідним пакетом документів до територіального органу ДФСУ за місцем реєстрації особи.

Згідно зі статтею 166 Податкового кодексу України, скористатися податковою знижкою мають право:

• Резиденти України, громадяни України або особи з іноземним громадянством, які перебувають на території нашої країни більше, ніж 183 дні протягом усього року;
• Особи, які понесли певні витрати, пов'язані з придбанням товарів, послуг або оплатою робіт резидента (фізичної або юридичної особи), що мають документально зафіксовані підтвердження. Якщо ви оплатили навчання своєї дитини в закордонний учбовий заклад, права на податкову знижку ви не маєте;
• Особи, які отримують офіційну заробітну плату або працюють за договорами цивільно-правового характеру, які платять податок з доходів фізичних осіб.

Примітка! Фізичним особам-підприємцям податкова знижка не надається, оскільки ФОП не сплачують податок на доходи фізичних осіб.

Терміни подання документів для отримання податкової знижки

• Податкова декларація подається до 1 травня наступного за звітним періодом (роком). Такий термін подання декларації встановлений для громадян, які зобов'язані її подавати.
• Якщо Вашою метою є отримання податкової знижки, то згідно п.166.1.2 ПКУ декларація може подаватися на протязі року, наступного за звітним. Наприклад, для отримання податкової знижки за 2016 рік ви можете подати декларацію до 31 грудня 2017 року.

Примітка! Якщо ви не подали документи вчасно, то на наступний період така можливість не переноситься. Наприклад, якщо ви не оформили податкову знижку за 2015 рік, то зараз її оформити вже не можна — її можна було оформити лише в 2016 році.

Документи для отримання податкової знижки

• Копія паспорта та ІПН громадянина України
• Довідка про доходи та утриманні податки за формою № 3 видана роботодавцем
• Податкова декларація про майновий стан та доходи, у ред. від 15.09.2016 р. №821
• Заява на отримання податкової знижки до органів ДФС України в 2-х екз.
• Копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу з відміткою про встановлення ГБО
• Сертифікат відповідності на ГБО, виданий підприємством/установою/ організацією, що здійснювала таку установку
• Акт прийому-передачі газового обладнання
• Копії документів, що підтверджують оплату виконаних робіт за установку ГБО, де повинні бути вказані реквізити продавця і покупця, а також дата оплати (чек про оплату, квитанція продавця, акт прийому передачі газового обладнання)
• Копія Свідоцтва про погодження конструкції транспортного засобу щодо забезпечення безпеки дорожнього руху установи/організації/підприємства, що надає право їй здійснювати таку установку ГБО.

Примітка! Весь пакет документів здається в Державну податкову інспекцію за адресою реєстрації місця проживання. Всі оригінали документів повинні бути на руках під час подачі їх копій. Орієнтовний розрахунок вартості, що буде повернута на Ваш банківський рахунок, можна отримати за посиланням: http://www.candb.com.ua/block_of_articles/ua/otrimayte-podatkovu-znizhku-pri-ustanovtsi-GBO Реквізити Вашого банківського рахунку необхідно завчасно дізнатися у відділенні банку, в якому Ви обслуговуєтесь для подальшого їх зазначення в заяві на отримання податкової знижки, саме за вказаними Вами реквізитами буде здійснено нарахування суми, що підлягатиме поверненню.

Звертайтеся до ЮК «ILP» і отримайте свою компенсацію вже зараз!

вул. Данілевського, б. 26, м. Харків, 51068 тел. (057) 765 88 88

З найкращими побажаннями, команда «ILP»

 

Не знаєте до кого звернутися за допомогою? Телефонуйте:
+38 (057) 765-88-88 , +38 (073) 064-06-07

(в екстрених випадках телефонуйте цілодобово)

Callback button image
Сервис звонка с сайта RedConnect