Юрист із земельних питань в Харкові

адвокат із земельних питань фото

Законодавство України в частині регулювання правовідносин землевласників часто змінюється. Кадастрова карта остаточно не сформована. З'являються нові ініціативи щодо вдосконалення процесів обліку і контролю використання приватних ділянок. Тому без допомоги адвоката у вирішенні спірних питань не обійтися, особливо якщо вони винесені на судовий розгляд.

Функції юриста із земельних питань

Адвокати компанії «International Legal Protection» розбираються в юридичних тонкощах. Ми завжди в курсі останніх правових нововведень і надамо вам професійну підтримку. Навіть зіткнувшись з законодавчими колізіями, ми запропонуємо оптимальні шляхи виходу з ситуації, що склалася. Маючи великий досвід в галузі земельного права, ми завершимо судовий процес з максимальною користю для вас.

Земельний адвокат допоможе мінімізувати витрати і скоротити час судової тяганини. Ми допоможемо захистити ваші права і уникнути бюрократії. Професійна команда відстоїть вашу юридичну позицію в суперечках з приватними особами, компанією або державою.

Які суперечки вирішує адвокат

В ході вирішення спорів можуть виникати труднощі з такими процедурами:

 • підготовка та оскарження договорів оренди або купівлі / продажу землі;
 • юридичний супровід справи і представництво клієнта на судових засіданнях по земельних питаннях;
 • підготовка документації для процесуальних дій (позовні заяви до судів різних інстанцій, клопотання, заперечення і скарги);
 • підготовка документів для звернення до органів місцевого самоврядування для вирішення проблеми з розподілом землі (заяви, клопотання тощо);
 • юридична консультація по земельних питаннях (звернення приймаються на будь-якому етапі оформлення документів або стадії судового розгляду);
 • супровід в процесі вилучення землі на користь держави і допомогу в оскарженні розмірів компенсації.
 • Після звернення в компанію «ILP» вашим питанням буде займатися компетентний юрист із земельних відносин. Великий досвід дозволяє нам вирішувати складні питання на користь наших клієнтів.

Ми допомагаємо:

 • витребувати ділянку за умови незаконного володіння;
 • в захисті прав власника, якщо вони оскаржуються ким-небудь;
 • визнати раніше укладені угоди недійсними;
 • затвердити межі ділянки.

Чому обирають компанію «International Legal Protection»

Наш адвокат із земельних питань стане вашим помічником. У Харкові багато компаній роблять аналогічні пропозиції. Нашими конкурентними перевагами є такі чинники.

 1. Командна робота. Адвокат по «землі», що веде вашу справу, зможе консультуватися зі складних питань з колегами. Принцип командної роботи використовується нами в повній мірі.
 2. Індивідуальний підхід. Всі подробиці вашої справи будуть вивчені земельним юристом досконально. Якщо потрібно, для з'ясування спірних фактів подаються запити в різні інстанції. Ви можете бути впевнені в якісномувідпрацювання вашого завдання.
 3. Креативність мислення. Молоді юристи щодо земельних спорів дивляться на питання нестандартно. Якщо виникають перешкоди, ми обходимо їх, керуючись нормами закону, який знаємо досконало. Гнучкість мислення допомагає в цьому.
 4. Порядність. Якщо ваша проблема безнадійна, юрист по земельному праву скаже про це на першій же консультації. Нашим правилом є відвертість з клієнтом. Саме тому в активі компанії 97% виграних справ з тих, за які ми беремося.
 5. Вузька спеціалізація. Тільки фахівець у вирішенні земельного питання зможе розібратися з нюансами важкої справи. Вашою проблемою не займатиметься «універсал». Ми не визнаємо такого підходу. Тому вам гарантовано якісний супровід.
 6. Повна конфіденційність. Передаючи інформацію юристу по «землі», будьте впевнені в тому, що отримані відомості він буде використовувати тільки в ваших інтересах. Ми не передаємо відомості про наших клієнтів третім особам навіть за запитами офіційних органів.

Вартість послуг адвоката

Як в індивідуальному порядку адвокат підходить до вирішення ваших суперечок, так само розраховується вартість його гонорару. Все залежить від обсягу роботи і складності проблеми. Терміновість вирішення також грає важливу роль при розрахунку вартості.

Щоб отримати першу консультацію безкоштовно, телефонуйте нам вже зараз. Відповідальний менеджер по телефону відповість на загальні питання і запропонує зручний час для особистої зустрічі з юристом компанії.

Якщо раніше суперечки тривали роками, то сьогодні ми гарантуємо швидке вирішення проблеми. Ми знаємо правила оформлення документів і зводимо до мінімуму опір бюрократичної машини. Ми розуміємо специфіку процедур і звертаємося в ті організації, які можуть допомогти швидко. З нами ви отримаєте результат максимально швидко. Ми професіонали в області земельного права і пропонуємо вам можливість використовувати наш досвід, знання і навички.

Не знаєте до кого звернутися за допомогою? Телефонуйте:
+38 (057) 765-88-88 , +38 (073) 064-06-07

(в екстрених випадках телефонуйте цілодобово)

Callback button image
Сервис звонка с сайта RedConnect