Адвокат з інтелектуальних прав у Харкові

Право інтелектуальної власності, не менш ніж інші види прав власності, піддається зазіханням третіх осіб. Тому власникам різноманітних об’єктів інтелектуальної власності (ІВ) може знадобитися захист прав інтелектуальної власності, щоб жодна стороння особа не скористалася результатом їх розумової діяльності.

Якщо Ви створили (створюєте) твори літератури, науки чи мистецтва:

 • Вам знадобиться допомога висококваліфікованих юристів у сфері їх розробки та захисту авторських прав; 
 • авторське право виникає з моменту створення твору, однак, щоб підтвердити своє виключне авторське право, Ви, як автор, можете зареєструвати власне право в державному реєстрі або в нотаріуса; 
 • це безумовно важливий спосіб підтвердження авторського права на об’єкт, особливо у випадку, якщо виникає спір, так як при реєстрації в базу даних вноситься інформація про автора (авторах) та про створений об’єкт; 
 • по завершенню операції автору видають свідоцтво, що підтверджує право на твір.

Тому, ми гарантуємо висококласну та успішну підтримку під час проходження процедури реєстрації авторського права й захист прав на об’єкти інтелектуальної власності.

Наша компанія має досвід також і в наданні таких послуг по реєстрації та захисту промислових об’єктів інтелектуальної власності:

 • торгові марки; 
 • корисні моделі; 
 • промислові зразки;
 • географічні вказівки.

Навіщо потрібна реєстрація ТМ (торгової марки) та захист?

 • торгова марка (назва, логотип) допомагає впізнати та відрізнити товари та послуги одних виробників від інших;
 • ТМ виконує функції реклами;
 • зареєстрована торгова марка дає можливість конкурувати та гарантувати якість споживачеві. 

Саме тому, реєстрація як і захист торгової марки, так важлива для сучасного бізнесу і здорової конкуренції.

Тривалий досвід спеціалістів юридичної компанії «ILP» дозволяє нам забезпечити своїх клієнтів всесторонньо правовим захистом, як під час реєстрації товарного знаку чи торгової марки так і при оскарженні недобросовісної реєстрацї іншими особами.

Реєстрація патенту: особливості

Як відомо, при реєстрації патентні відомства підтримують жорсткі умови до підготовки й оформленню документів, тому отримання патенту достатньо нелегка процедура.
Для того, щоб уникнути помилок в заявці, грамотні поради наших професіоналів, для котрих реєстрація патенту є одною зі щоденних задач, це кращий і недорогий шлях до вирішення Ваших проблем.

 • Тривалість строку патенту на винахід досягає 20 років, а на корисну модель – 10 років. На винахід у вигляді лікарського засобу, засобу захисту тварин чи рослин строк патенту може бути продовжений на 5 років. 
 • Патент дійсний лише на території країни, що його видала. Якщо ж Вам необхідно, щоб Ваші авторські права були захищені одночасно в декількох країнах, юристи нашої фірми підготують необхідний пакет документів.

Захист прав інтелектуальної власності в Інтернеті

Це невід’ємна частина захисту об’єктів авторського права , так як щорічно посягання на права автора стрімко зростають, особливо відразу після виходу твору в друк, на телеекрани і т.д.
Крім того, можна виділити порушення авторського права на об’єкти, розміщені на веб-сторінках: бази даних, зображення, комп’ютерні програми, музику та інші об’єкти, до яких серед користувачів Інтернет підвищена заінтересованість.
У теперішніх умовах майже ніхто із правовласників не захищений від загрози посягання на їх права у всесвітній павутині.
Компанія ILP надає весь комплекс юридичних послуг по захисту прав правовласників в Інтернеті. Ключовим напрямком нашої роботи є застосування всього спектру існуючих можливостей моніторингу, захисту прав правовласників, досудове та судове врегулювання спорів.

Боротьба за свої права на об’єкти, що відносяться до категорії інтелектуальної власності, займає багато часу, потребує маси сил, знань всіх тонкощів сучасного законодавства.
захист прав у сфері інтелектуальної власності! Ви завжди можете отримати консультації з питань, що Вас цікавлять.

Не знаєте до кого звернутися за допомогою? Телефонуйте:
+38 (057) 765-88-88 , +38 (073) 064-06-07

(в екстрених випадках телефонуйте цілодобово)

Callback button image
Сервис звонка с сайта RedConnect