Адвокат із спадкових справ та спорів у Харкові

адвокат зі спадкових справ фото

Судові тяжби між родичами - це найделікатніші справи. В ході судового розгляду можуть розкритися сімейні таємниці або подробиці особистого життя людей, які довгий час живуть в шлюбі. Нерідко оформлення спадщини обертається скандалом між рідними людьми. Після цього розпадаються сім'ї, і люди більше ніколи не спілкуються.

Функції спадкового адвоката

У європейській практиці давно вкоренилося правило, що інтереси родичів представляють адвокати. Професіонали керуються в своїх діях тільки здоровим глуздом, а не емоціями. Якщо сторони запрошують сторонніх людей представляти їх інтереси, в залі суду не прозвучать образи. Після закінчення тяжби родичі залишаються в нормальних відносинах.

Адвокати компанії «International Legal Protection» - це досвідчені і тактичні фахівці, які мають величезний досвід у веденні складних справ, пов'язаних з успадкуванням різного майна. Довіряючи нам ведення вашої справи, ви можете розраховувати на те, що передана нам інформація буде використана тільки в ваших інтересах.

Які справи веде адвокат зі спадщини

Юридична допомога полягає в представленні інтересів однієї зі сторін при розгляді таких справ:

 • оспорювання заповіту;
 • включення майна в спадкову масу;
 • відсторонення несумлінного спадкоємця;стягнення боргів зі спадкоємців померлого боржника.

У спадкову масу включається все майно покійного. Це можуть бути кошти, об'єкти нерухомості, автомобілі, предмети антикваріату, права за різними договорами. Крім майна родичі успадковують і боргові зобов'язання. У цьому випадку адвокат допоможе мінімізувати ваші майбутні втрати.

Консультація юриста по спадку допоможе знайти відповіді на питання, які стосуються:

 • термінів і способів прийняття спадщини;
 • оформлення свідоцтва про право на спадщину;
 • черговості спадкування;
 • відновлення пропущених строків;
 • встановлення фактів використання нерухомості;
 • визнання заповіту недійсним;
 • відмови від права спадкування;
 • прав чоловіка, котрий пережив покійного;
 • родинного успадкування.

Адвокат пояснить вам, що таке спадкова трансмісія, коли настає зобов'язання обов'язкового наслідування, як реалізується право спадкування за поданням і багато інших понять.

Подання ваших інтересів адвокатом по спадкових справах

Фахівці компанії «ILP» можуть представляти інтереси спадкоємців в судах різних інстанцій:

 • в районних судах міста Харкова та прилеглих районів і міст;
 • в Харківському апеляційному суді;
 • у Верховному Суді (Київ);
 • в Європейському Суді з прав людини (Страсбург).

При цьому складаються документи будь-якої складності: позовні заяви, апеляційні та касаційні скарги, клопотання та звернення. Ми проводимо юридичні експертизи і складаємо договори успадкування після довічного утримання, довіреності на спадщину.

Переваги адвокатів компанії «International Legal Protection»:

 1. Креативний підхід. Юридичний супровід вашої справи забезпечать молоді та енергійні адвокати. Ми нестандартно підходимо до вирішення кожної проблеми. Креатив допомагає нам знаходити рішення найскладніших питань.
 2. Компетентність. Ви отримаєте якісний результат тільки законними методами. Лінія захисту вибирається командою юристів тільки після аналізу поточної ситуації. Твереза ​​оцінка ризиків і переваг допомагає нам вигравати найскладніші суперечки.
 3. Широкий погляд. Ми дивимося на проблему з різних сторін і попередимо вас про несподіванки і наслідки, які можуть послідувати за кожним рішенням. Комплексний підхід дозволяє розрахувати кожен крок, щоб уникнути правових колізій і зволікань.
 4. Вузька спеціалізація. Вашою справою будуть займатися фахівці, які спеціалізуються тільки на справах по спадкоємству. Ми не визнаємо універсальних підходів. Тільки досвід у вузькому напрямку допоможе найбільш повно вникнути в ситуацію.
 5. Повна конфіденційність. Отримавши юридичну консультацію з питань спадку або довіривши нашому адвокату юридичний супровід вашої справи в суді, ви можете бути впевнені в повній конфіденційності будь-якої інформації, яка буде нами отримана.
 6. Порядність. Ми не беремося за безнадійні справи. Якщо фахівець, розібравшись в ситуації, побачить, що вам не вдасться отримати позитивний результат розгляду спору, він так і скаже. Ми не беремо гроші тільки тому, що ви нам їх даєте. Ми відповідаємо за результат.

Вартість послуг адвоката у спадкових справах

Ціна залежить від багатьох факторів. Значення має обсяг послуги (супровід судового процесу, одноразова консультація або складання документа). Впливає на вартість і складність питання. Розмір гонорару завжди вираховується індивідуально.

Щоб уточнити все, телефонуйте вже зараз. У телефонному режимі ви отримаєте безкоштовну консультацію з загальних питань, дізнаєтеся графік прийому і зможете записатися на консультацію до досвідченого адвоката. У ситуаціях, що не терплять зволікання, ми працюємо цілодобово.

Вся контактна інформація представлена ​​на сторінці сайту «Контакти». Тут ви зможете уточнити місце положення офісу, телефони, електронну адресу та графік роботи фахівців компанії «ILP». Вибирайте зручний спосіб зв'язку і не відкладайте звернення до професіоналів.

Не знаєте до кого звернутися за допомогою? Телефонуйте:
+38 (057) 765-88-88 , +38 (073) 064-06-07

(в екстрених випадках телефонуйте цілодобово)

Callback button image
Сервис звонка с сайта RedConnect