Блог компанії ILP

Вступ у спадщину - процес, супроводжений психо-емоційним напруженням, що часто нелегко дається членам родини померлого.  Процедура спадкування обтяжена бюрократичними приписами: різними строками, умовами та застереженнями. Нерідко через переживання по втраті близької людини спадкоємці нехтують вимогами закону та вчасно не вирішують юридичні питання, що потім породжує низку неприємних складностей.

Детальніше...

На превеликий жаль, на сьогодні, все більшого розмаху набуває рейдерський рух спрямований на захват земель та врожаю простих селян.І не важливо чи ти ведеш невеличке одноосібне господарство, чи ти голова середньостатистичного сільського фермерського господарства - всі в зоні ризику.Абсурдною є ситуація, коли законному землевласнику (землекористувачу) в судовому процесі доводиться захищати своє законне право на вирощений урожай, проте такі прецеденти вже існують.

Детальніше...

Податкова знижка на переобладнання транспортного засобу з використанням біопалива – це можливість зменшити базу оподатковуваного доходу, отриманого як заробітна плата, на суму коштів, витрачених на переобладнання транспортного засобу з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива та повернути суму зайво сплаченого податку (див. ст. 166.2.1, 166.3.7 Податкового кодексу України).

Детальніше...

Досить часто до нас звертаються водії, відносно яких інспектором поліції було винесено постанову про адміністративне правопорушення за порушення Правил дорожнього руху з питаннями про те, як, де та в який строк необхідно оплатити штраф, що буде, якщо його не сплатити, чи потрібно квитанцію про сплату відвозити в поліцію, як оплатити штраф, якщо порушення вчинене в одній області, а правопорушник проживає в іншій.

Детальніше...

Податок на нерухомість в Україні застосовується з 2013 року як до фізичних, так і юридичних осіб. З метою оптимізації процесу оподаткування та забезпечення збалансованості бюджетних надходжень щорічно до Податкового кодексу України (ПКУ) вносилися певні корективи, що стосуються даної категорії податку. 2016 рік не став винятком, принісши українцям нові податкові правила (Закон України № 909-VIII).

Детальніше...

Не зважаючи на достатню кількість прийнятих за останній час нормативно-правових актів, які створили умови для поліпшення бізнесу в різних сферах господарської діяльності, контролюючі органи, враховуючи відсутність єдиного підходу до визначення підстав проведення перевірки в умовах дерегуляції, користуються зазначеними прогалинами, що, у свою чергу, відображається на діяльності суб’єктів господарювання.

Детальніше...

Віднедавна курити в Україні стало не лише шкідливо і дорого, а й відверто незручно.

Детальніше...

Сервис звонка с сайта RedConnect